Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy na sprzedaż Kocmyrzów-Luborzyca - Oferty sprzedaży domów

6 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Kocmyrzów-Luborzyca

Kocmyrzów-Luborzyca,małopolskie

299 000 zł155 m² 1 929,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Witam oferujemy do sprzedaży bez prowizji dom w zabudowie wolnostojącej zlokalizowany w miejscowości Luborzyca w gminie Kocmyrzów-Luborzyca, działka ma powierzchnię 13 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kocmyrzów-Luborzyca

Kocmyrzów-Luborzyca,małopolskie

276 000 zł80 m² 3 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Biuro nieruchomości efekt oferuje Państwu do sprzedaży dom o powierzchni około 80m2 położony w miejscowości Wilków w gminie Kocmyrzów-Luborzyca, projekt domu Z71 z firmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kocmyrzów-Luborzyca

Kocmyrzów-Luborzyca,małopolskie

549 000 zł241 m² 2 278,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Biuro nieruchomości efekt oferuje Państwu do sprzedaży dom mieszkalny w nowoczesnej bryle o powierzchni 180m2 położony na 18arowej działce, budynek jest wolnostojacy z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kocmyrzów-Luborzyca

Kocmyrzów-Luborzyca,małopolskie

900 000 zł250 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący, piękna, widowkowa działka! Do sprzedania, starannie wybudowany, wolnostojący dom jednorodzinny o charakterze rezydencji, na działce o pow. 15 a, położony w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kocmyrzów-Luborzyca

Kocmyrzów-Luborzyca,małopolskie

299 000 zł200 m² 1 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Bez prowizji Biuro nieruchomości oferuje Państwu do sprzedaży dom z lat 80tych, dom jest zlakolizowany w Kocmyrzowie na bardzo ładnej działce o powierzchni 11arów, działka jest płaska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kocmyrzów-Luborzyca

Kocmyrzów-Luborzyca,małopolskie

349 000 zł120 m² 2 908,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Biuro nieruchomości efekt oferuje Państwu do sprzedaży dom położony w gminie Kocmyrzów-Luborzyca w miejscowości Skrzeszowice o powierzchni 120m2 położony na płaskiej 25arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kocmyrzów-Luborzyca

Kocmyrzów-Luborzyca,małopolskie

605 000 zł148 m² 4 087,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro nieruchomości Efekt oferuje Państwu do sprzedaży dom do zamieszkania położony w miejscowości Maciejowice w gminie Kocmyrzów-Luborzyca, dom jest ładnie zlokalizowany na 8arowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kocmyrzów-Luborzyca

Kocmyrzów-Luborzyca,małopolskie

369 000 zł200 m² 1 845 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Biuro nieruchomości oferuje Państwu do sprzedaży dom z lat 80tych, dom jest zlakolizowany w Kocmyrzowie na bardzo ładnej działce o powierzchni 11arów, działka jest płaska i wysoko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kocmyrzów-Luborzyca

Kocmyrzów-Luborzyca,małopolskie

299 000 zł80 m² 3 737,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Biuro nieruchomości efekt oferuje Państwu do sprzedaży dom o powierzchni około 80m2 położony na 12 arowej działce w Karniowie w niedalekiej odległości od Krakowa, działka jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kocmyrzów-Luborzyca

Kocmyrzów-Luborzyca,małopolskie

249 000 zł100 m² 2 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Biuro nieruchomości efekt oferuje Państwu do sprzedaży dom z lat około 40 zbudowany z cegły, położony w miejscowości Skrzeszowice w gminie Kocmyrzów-Luborzyca, dom jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kocmyrzów-Luborzyca

Kocmyrzów-Luborzyca,małopolskie

220 000 zł80 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Biuro nieruchomości efekt oferuje Państwu do sprzedaży nieruchomość położoną w miejscowości Wilków w gminie Kocmyrzów-Luborzyca, w skład nieruchomości wchodzi budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kocmyrzów-Luborzyca

Kocmyrzów-Luborzyca,małopolskie

279 000 zł100 m² 2 790 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kocmyrzów-Luborzyca

Kocmyrzów-Luborzyca,małopolskie

290 043 zł111 m² 2 613 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości efekt oferuje Państwu do sprzedaży dom w stanie surowym otwartym położony w miejscowości Łuczyce w gminie Kocmyrzów- luborzyca. Dom jest zlokalizowany na ładnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kocmyrzów-Luborzyca

Kocmyrzów-Luborzyca,małopolskie

269 952 zł111 m² 2 432 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości efekt oferuje Państwu do sprzedaży dom o powierzchni 111m2 zlokalizowany w miejscowości Łuczyce w gminie Kocmyrzów- luborzyca, dom jest położony na 9 arowej ładnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kocmyrzów-Luborzyca

Kocmyrzów-Luborzyca,małopolskie

270 050 zł110 m² 2 455 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości efekt oferuje Państwu do sprzedaży nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w stanie surowym otwartym o powierzchni około 110m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kocmyrzów-Luborzyca

Kocmyrzów-Luborzyca,małopolskie

280 025 zł115 m² 2 435 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości efekt oferuje Państwu do sprzedaży dom w Luborzycy w stanie surowym otwartym o powierzchni 115m2 zlokalizowany na pięknej kwadratowej działce /33/30/, działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kocmyrzów-Luborzyca

Kocmyrzów-Luborzyca,małopolskie

268 985 zł115 m² 2 339 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości efekt oferuje Państwu do sprzedaży dom jednorodzinny w stanie surowy otwartym zlokalizowany na działce o powierzchni 8 arów o wymiarach 28/30 w miejscowości.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij